top of page
Vyhledat

Znovuotevření - Reopening - Réouverture

Aktualizováno: 26. 4. 2020

Ano, před rokem jsem otevřela Obchůdek poprvé, s napětím, radostí a očekáváním. Nezklamala jsem se.

To díky Vám! Vám, kteří přicházíte do Obchůdku pro potěšení, dárek, nápad, pro popovídání, pro odpočinek. Během roku jsem se potkala se spoustou velice milých a příjemných lidí, krásných a zajímavých osobností, navázala nová přátelství, oslovila úžasné náhodné kolemjdoucí a turisty.

Vzpomínám si na první den otevření. Mezi mnoha lidmi, kteří ten den přišli, byl i jeden mladý manželský pár. Paní byla těhotná a kromě jiného si koupila úžasné ruční zrcátko od Mathilde M. Byla jsem z toho prodeje tak nadšená, že jsem si ta zrcátka pak objednala hned ještě tři a mám je v Obchůdku samozřejmě doteď. Já věděla, že jsou super a boží, neměla jsem strach, že mi zůstanou, ale stejně jsem si v duchu představovala, že je budu mít doma a budu se až do svého stáří ptát: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz, kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější?" Mladý krásný pár už má nádhernou holčičku, čas od času se do Obchůdku stavují. Je to tak krásné. A já, když je vidím, vzpomínám na své první prodané zrcátko a další tři koupená na sklad.

V průběhu uplynulých měsíců mě navštívily i dobré víly. Jedné z nich se říká "paní Bylinková", která hojně rozdává svůj nakažlivý smích, jen co vejde do dveří. Jednou přivedla svou kamarádku, jen tak se kouknout. Kamarádka odešla s velkým nádherným drátkovaným andělem, kterého si odnášela v náručí a já měla pocit, že jí tam už zůstane. Takové spojení - souznění se hned tak nevidí. Velmi mě to dojalo a jsem za to moc vděčná. Ta radost je krásná!

Letos jsem měla v úmyslu s Vámi se všemi oslavit 1. rok v Obchůdku, ale zásah vyšší moci v podobě nemoci Covid 19 a nouzových opatření vlády ČR, mi to trochu překazil.

Ale asi tomu tak má být, že tento rok opět tedy otevírám 1. května, po roce, s trochou nostalgie, s velkou netrpělivostí, možná s ještě větším napětím a pokorou v srdci. A stejně tak jako loni doufám a věřím, že se určitě nezklamu. Věřím, že zase potkám milé příznivce, přítelkyně, přátelé. Věřím, že potkám nová souznění duší, předám a načerpám inspiraci nebo pomůžu s něčím na poslední chvíli.

Tímto Vás všechny z celého svého srdce zvu na letošní znovuotevření Obchůdku z duše, něhy a lásky!

Jste s láskou zváni, i když jen po jednom a v roušce, a srdečně vítáni v Obchůdku.

Vaše Miri
77 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page